Druhý den třetího turnusu 2k21

Máme tu den druhý. Po včerejší seznamovací vyjížďce si někteří uvědomili, že zahřátí organismu a protažení svalů před sportovním výkonem je opravdu důležité.??‍♀️??Proto jsme ráno aktivně začali rozcvičkou, kterou vedl náš nejstarší člen posádky Vítek. Prozradil nám, že u skautů se těm nejzkušenějším říká kormidelník⚓️
V první části naší dnešní etapy jsme rychle projeli městem a už byl před námi kanál s divokou vodou, kde jsme doplnili energii a mrkli se, jak vojáci trénují záchranu tonoucího člověka v divoké řece. Radši jsme brzy vyrazili dál, aby náhodou nechtěli trénovat záchranu dětí ??

Šup a je tu areál Hluboká – občas se to zdá jako dálka, ale pro náš neohrožený závodní gang to bylo jako za rohem. ? Chvilka radosti a blbnutí na trampolínách, ale ne zas tak moc dlouho, restaurace už na nás čeká!
Dnešní oběd samozřejmě všem chutnal. Ještě, aby ne ?? boloňské špagety, smažák a nebo rýže s kari omáčkou… To se zase máme ?
Poslední sousto snědeno, zaplaceno. Lehká dešťová přeháňka ? ale už je to dobrý, tak zas zpět na hřiště a teď už se, ale pořádně, vyblbnout ? Na brouzdališti jsme se zchladili a vyrazili zpátky na základnu?
Tak dnes už stačilo a zítra zase naviděnou??‍♀️