Konec prvního turnusu 2k21

1.turnus Cyklo kempu utekl jako voda a už je tu poslední den. Musíme všechny děti pochválit za celý týden, jak krásně jezdily na kolech, poslouchaly nás a užily jsme si spolu spoustu legrace. Bylo to bezva! ?

Ráno jsme si ověřili naši paměť s Bohdanou, která připravila kvíz ohledně našeho pěšího výletu v Nových hradech. Tři nejlepší dostali sladkou odměnu.? zahráli jsme si ještě Hádej kdo jsem – pomocí pantomimy. ? Poté jsme se rozcvičili s Kamčou a Honzíkem venku na trávě a vydali jsme se na kolech na dopravní hřiště, kde si děti vyzkoušely pravidla silničního provozu a zopakovaly si dopravní značky. Cestou zpět jsme se zastavili na obědě v Restauraci Polo, kde děti měly buď palačinky nebo pizzu?
Po vydatném obědě jsme jeli do Stromovky, kde nás čekaly cyklistické závody, které vyhrála Agátka, na druhém místě se umístil Adam a na 3.místě nás překvapila naše nejmladší Kačenka!???Skvělé byly však všechny děti a musíme říct, že výsledky byly velmi těsné!
Po závodech jsme se vrátili do klubovny, kde jsme vyhodnotili výsledky závodu, rozdali jsme ceny a pamětní listy s dárečky pro každého správného cyklistu??‍♀️??
Chtěla bych také poděkovat všem instruktorům za skvělou spolupráci mezi sebou a vedení cyklo kempu!?