Třetí den druhého turnusu 2k21

Třetí, tentokráte pěší den jsme se vydali vlakem za dobrodružstvím na Dívčí kámen. Ještě před samotnou cestou jsme se zastavili v Zizkolarna.cz, kde nám kluci pověděli něco o jejich práci. ??‍?
Stezkou na zříceninu hradu jsme se kochali okolní přírodní krásou, občerstvovali se malinami a ostružinami a nechali se obletovat houfy motýlů, až jsme dorazili na oběd na terase v restauraci Hamr. Po doplnění energie jsme pokračovali stezkou na zříceninu, kde si děti i lektoři užili nejen panoramata, ale také bohatý terén a výstupy na zdi zříceniny hradu. ?

Vyblbli jsme se řádně, zažili srandu od našich vrchních vtipálků Tomáše a Lukáše, kteří jsou mistři v improvizaci. Srší vtipy a dovětky, jsou to horcí kandidáti na stand up komiky! Ale jsou především motivací pro naše mladší účastníky, což z nich dohromady vytváří skvělý soudržný sportovní team! A to pokládáme za největší prioritu a zároveň radost z naší práce. ??
Počasí nám přálo i přes nepříznivou předpověď a stihli jsme se vrátit mašinkou nazpět, kde nás přivítal na závěr našeho třetího dne “májový deštíček”.